Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane Wanted10


Who is online?

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Lara Cooper
Civil
Ikon kép :
Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane 48c8e4f2046b8518581e78bc69c2f0377aff0942
Életkor :
29
Gif I :
Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane Tumblr_inline_ol5r6ywlBJ1tqalro_400
Foglalkozás :
Administrator - Oktatási Consilium
Családi állapot :
elvált
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane Tumblr_inline_ol5r5kUQsL1tqalro_400
Avatar alany :
Candice King
Hozzászólások száma :
21
Lara Cooper

Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane Empty Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane

Vas. Júl. 09, 2023 12:50 pm



Sara Benett
Státusz:
Szabad

Kapcsolat:
legközelebbi barát

Életkor:
28-31

Származás:
Plebs

Jelenlegi lakhely:
Atlas/Tartarus/Acheron

Foglalkozás:
Exercituson belül bármi

Rang/Beosztás:
Exercituson belül bármi

Családi állapot:
férjezett

Csoport:
Exercitus

Ajánlott avatar:
Adalaide Kane (nem kőbe vésett)

Plot

Mi ketten, mint a tűz is víz. Két világ, két külön személyei vagyunk és bárki, aki egy kicsit is jobban ismer minket, el nem tudná képzelni, mi ketten miként lettünk barátok. Nem is akármilyenek!
Tartarusban nőttél fel és amint elérted a 16. életévedet, jelentkeztél az Exercitushoz, mert többre és másra akartad vinni, mint ami megadatott neked. Vagy legalább is egy jobb életet, mint ami a családodnak jutott. Nem azért vagy itt, mert annyira a nobilishez akarnál tartozni, sokszor ok nélkül vagy előítéletes az irányukba. 18 éves voltam, amikor először találkoztunk és mit ne mondjak nem tettünk egymásra kellemes benyomást: te egy elkényeztetett fruskának tartottál én pedig egy keménykedő nőnek.

Egyikünk sem tévedhetett volna nagyobbat, bár rám néha jellemző, aminek hittél, de messze ennél több is van bennem. Amennyire nem akartunk egymás közelében lenni, annál többet kezdtünk el beszélgetni. Bátyám révén ismerlek meg, de végül lecsaptalak a kezéről. Keménynek mutatod magad, mert bizonyítanod kell, hogy helyt tudsz állni, hogy te is vagy ugyanolyan jó, mint a többiek. Bevállalós, magabiztos és tettre kész személy vagy, de mindemellett egy hűséges és tiszta szívű barát, aki olykor kiáll a másikért, de olykor keményen a fejemre olvassa, ha valamit nagyon tévesen látok vagy épp gondolok (esetleg cselekszem).

Jing és Ja vagyunk, tökéletes kiegészítései egymásnak. Amikor én heves és indulatos vagyok, te akkor tudsz nyugodt maradni és amikor a te igazságérzetedet sebzik meg, én akkor vagyok a béke szigete. Jó hatással vagyunk egymásra.

Ott voltál a nehéz időszakjaimban, te támogattál, amikor a férjem elhagyott és ugyancsak te vagy az, aki végighallgatja az elmúlt két év sikertelen férjszerzési kísérleteit. Fordított esetben én vagyok az, aki meghallgatja a családodban történő eseményeket. Plebs vagy, a férjed is oda tartozik, boldog akar lenni mellette, de valóban az vagy? Törekvéseid célt érnek?

//Túl sok mindent nem szeretnék megszabni a karakterrel kapcsolatban. Nagyon örülnék, ha plebsnek hoznád, így a két világ, két külön álláspontjait tudnák képviselni a lányok. Sokszor nincsenek könnyű helyzetben, de szeretnék olya kapcsolatot, akik kiállják az idő és a nehézségek próbáját is.
Sem a névhez, sem a pb-hez nem ragaszkodom, ha változtatnál, feel free, csak kopogtass az ajtómon, hogy megérkeztél.  Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane 545506629  Sara Benett - Exercitus - Adalaide Kane 426531380 //
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.