Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pantheon Protocol


Belépés
Navigation


Üdvözlünk a Pantheon Protocol oldalán!
● Az oldal 2023.06.18.-án megnyitott, szeretettel várjuk a leendő játékosainkat.
● Az oldal chat a regisztrált tagok számára elérhető.
● A foglalt avatarokat az Avatar- és Névfoglalóban tudod megtekinteni.
● Az oldalon elérhető Csoportokban olvasható, milyen játszható csoportok választhatóak az oldalon.
● A Keresett karaktereket a hirdetőjük még mindig várja.
● A Kapcsolat kereső topicban karakter viszonyokra és -iszonyokra lehet ízlés szerint szert tenni és már elkészülés előtt hirdetni.
Társoldali hirdetést bátran hagyj nálunk, cserébe vidd el a miénket ;) ha bármi probléma merülne fel a posztolással, azt ebben a topicban tudod jelezni felénk.
● Az oldalon kellemes kikapcsolódást és jó szórakozást kívánunk!
Legutóbbi témák
DR. H. G. Wells
DR. Helen Georgina Wells
Pént. Aug. 04, 2023 12:43 am
Roxfort RPG
Arethusa
Kedd Aug. 01, 2023 5:36 pm
Nappali & Konyha
Clara Gregor
Szomb. Júl. 22, 2023 4:44 pm
Greymare ház
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 10:52 am
Szabad strand
Simon Greymare
Szomb. Júl. 22, 2023 9:55 am
Dolgozó
Darla Gregor
Hétf. Júl. 17, 2023 5:21 pm
Hiányzásnapló
Cora Miller
Vas. Júl. 16, 2023 8:52 pm
Senator Sharp háza
Harvey Sharp
Vas. Júl. 16, 2023 1:08 pm
MediciGenesis Co. Ltd apartmanja
Daphne Galanis
Csüt. Júl. 13, 2023 12:44 pm
Wanted
Christopher Cambridge - Senator - Henry Cavill Wanted10


Who is online?

Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs


View the whole list

Monthly top posters

Go down
Clara Gregor
Civil
Ikon kép :
-
Életkor :
35
Gif I :
-
Foglalkozás :
housewife
Családi állapot :
married
Tartózkodási hely :
Atlas
Gif II :
Christopher Cambridge - Senator - Henry Cavill B0ebfb8e3cc88face6f9514b6e1c5bf4c4da0e9f
Avatar alany :
Margot Robbie
Hozzászólások száma :
44
Clara Gregor

Christopher Cambridge - Senator - Henry Cavill Empty Christopher Cambridge - Senator - Henry Cavill

Hétf. Jún. 19, 2023 6:17 pm



Christopher Cambridge
Státusz:
Szabad

Kapcsolat:
fivér, senator quartus

Életkor:
42-45

Származás:
Nobilis

Jelenlegi lakhely:
Atlas

Foglalkozás:
Senator

Rang/Beosztás:
Senator Quartus

Családi állapot:
házas

Csoport:
Senator

Ajánlott avatar:
Henry Cavill

Plot

Az elsőszülött gyermek vagy a családunkban, méghozzá fiúként. Születésed első pillanatában kiváltságossá tett téged ez a két jellemző. Apánk mindig is tudta, hogy neked fogja átadni a senatori széket, ha ő elmegy és ekként kezelt is téged, anyánkkal egyetemben. Megkaptál mindent, az örökségünkkel együtt. Azt tartják, hogy nemesi vér csörgedezik ereinkben, amit még egyenesen a Földre lehet visszavezetni és ez kialakított egyfajta felsőbbrendőségi tudatot benned gyerekként.

Ez pedig felnőttként csak még inkább felerősödött.

Legalább tíz év van közöttünk épp annyi idő, hogy amikor én születtem, csak egy kis idegesítő gyereknek tarts. Nem alakult ki köztünk szoros kötelék, elismerted, hogy a húgod vagyok, de mindig jobb dolgod volt, minthogy velem foglalkozz. Téged az államigazgatásra neveltek, amíg engem arra, hogy az árnyékodban éljek és támogassalak. Te voltál a büszkesége és én voltam az öröme. Nem vehetted észre, mert nem érdekelt, de ez mindig bosszantott. Hittem abban, hogy jobb senator lehetnék, de hát se nem voltam férfi, se nem elsőszülött.

Apánk, 18 éve halt még, még mielőtt betölthettem volna a 16. életévemet - a kiházasításomat már elrendezte addigra - és ezáltal viszonylag fiatalnak számítottál a senatori székben.

Az elmúlt néhány évben rendeződött kettőnk között a helyzet, noha még mindig vannak köztünk súrlódások. A családomat igyekszem távol tartani a senatorok életétől és nem akarom, hogy saját politikai ténykedésednek tekints minket és ez többször szül vitát, mint azt illene (amiért persze a drága mamától mindig megkapom a fejmosásom, mert számára a mai napig te vagy a szeme fénye). Én ebben a világban nőttem fel, de a családomra nem szeretném ráirányítani a reflektorfényt, ismerem annak az árnyoldalát. Ehhez még hozzátartozik, hogy a férjem sem rajong azért, hogy a kirakatban legyünk.

A távolságtartás sokszor érződik még mindig közöttünk, de mára már több mindent osztunk meg egymással. Nem egyszer előfordult már példának okáért, hogy a politikai viszonytagságokat egy-egy délutáni tea alkalmával nekem tártad fel. Próbálkozok én is, mégis félek beengedni teljesen a belső érzéseimbe.

//A karakter egyeztetve lett az adminokkal, a tisztségével kapcsolatban és hogy milyen senator lenne természetesen nem kötöttem meg semmit, inkább a két karakter dinamikáját szerettem volna érzékeltetni. Viharos mégis próbálkoznak testvérek lenni.
Gyere, mert @Shane Gregorral nagyon várunk téged. Esszenciális tényező vagy számunkra és ígérjük, hogy unatkozni soha nem hagyunk téged! Very Happy  Christopher Cambridge - Senator - Henry Cavill 335560867  //
Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.